Zapraszamy na TEK.day Wrocław 2022, najważniejsze wydarzenie w branży elektronicznej tej wiosny

Masz kłopot ze zdobyciem komponentów czy zamówieniem PCB? Potrzebujesz dostawcy usług EMS? Wpadnij na TEK.day Wrocław 2022 i rozwiąż swoje problemy: 70 wystawców, inspirujące wykłady i warsztaty.

Czym jest TEK.day Wrocław 2022?

Pandemia nauczyła nas dwóch rzeczy. Po pierwsze, że wszystko można załatwić on-line. Po drugie, że jednak nic nie jest w stanie zastąpić osobistego spotkania.

TEK.day to spotkanie dla wszystkich osób profesjonalnie związanych z produkcją lub projektowaniem elektroniki. Najważniejsza część spotkania to jednodniowe targi w formule table-top, na których zaprezentuje się 70 wystawców. Wśród wystawców największą grupę stanowią producenci i dostawcy komponentów, tak więc jeśli nie możesz znaleźć potrzebnego Ci komponentu, przyjdź i zapytaj, może ktoś go jeszcze ma albo zaproponuje satysfakcjonujący zamiennik. Cena PCB od obecnego dostawcy poszybowała w górę? Zapytaj o wycenę kilku innych czołowych dostawców. Planujesz inwestycje w sprzęt służący do montażu lub masz problem na linii produkcyjnej, o którym chciałbyś porozmawiać z firmą EMS? Na TEK.day znajdziesz szereg kluczowych dostawców sprzętu do procesów PCBA oraz dostawców usług EMS i na pewno jeden z nich zna odpowiedź na Twoje pytania.

Poza częścią targową, przygotowaliśmy też osiem wykładów. Naszym partnerem merytorycznym jest renomowana firma EMC4B, która przygotowała dwie sesje. Poza tym swoje wykłady przygotowali też Wurth Elektronik – sponsor całej imprezy, Analog Devices, Sowa Electronics, Nordic Semiconductor, JM elektronik oraz Phoenix Contact. Ponadto możesz uczestniczyć w seminarium JM elektronik o zasilaniu układów IoT oraz dwóch warsztatach Sprawny.hr o zarządzaniu zespołem w rzeczywistości post-covidowej.

TEK.day: wstęp wolny, obecność obowiązkowa!

Naszym celem jest, aby na TEK.day każdy nie tylko załatwił swoje zawodowe sprawy, ale również czuł się po prostu dobrze i komfortowo. Uczestnictwo w TEK.day Wrocław jako odwiedzający jest całkowicie bezpłatne, a jedyne co powinieneś zrobić wcześniej, to zarejestrować się na naszej stronie tekday.pl. Jeśli zarejestrujesz się wcześniej, Twój identyfikator będzie już czekał od rana na recepcji, bezpośrednio przy wejściu. Jeśli nie zdążysz się zarejestrować wcześniej, możesz to zrobić na miejscu, jednak pamiętaj, że może to chwilę zająć.

Co więcej, zadbamy o Ciebie i to, abyś nie chodził głodny. Od rana przez cały dzień będziesz mógł skorzystać z serwisu kawowo-przekąskowego, a o godzinie 13.00 oraz 14.00 serwujemy smaczny lunch.

Wszystkie ważne informacje – rozkład stoisk części targowej, listę wykładów i warsztatów, lokalizację części cateringowej – znajdziesz w Informatorze targowym, który odbierzesz przy wejściu wraz z identyfikatorem.

Gdzie i kiedy?

TEK.day odbędzie się 31 marca 2022 na wrocławskim stadionie Tarczyński Arena. Zaparkuj samochód na jednym z parkingów przy stadionie lub ekologicznie przyjedź komunikacją miejską. Następnie skorzystaj z wejścia W3, gdzie będą na Ciebie czekać identyfikatory oraz nasi wolontariusze.

Więcej informacji na temat TEK.day znajdziesz na stronie tekday.pl Jeśli wciąż będziesz miał wątpliwości, napisz do nas na adres info@tek.info.pl

Sponsorem głównym TEK.day jest Wurth Elektronik

Partnerem merytorycznym TEK.day jest EMC4B

Organizatorem spotkania jest portal tek.info.pl

O autorze