Nowe stacje lutownicze PACE w ofercie Grupy RENEX

Grupa RENEX, działając jako dystrybutor firmy PACE, poinformowała o wprowadzeniu na rynek trzech nowych stacji lutowniczych. Dostępne od tego roku modele to MBT 360, ST 35 i ST 125.

MBT 360 to nowe urządzenie w bardzo popularnej serii profesjonalnych stacji naprawczych przeznaczonych do demontażu i montażu elementów SMD i PTH. Urządzenie dzięki wbudowanemu dwufunkcyjnemu kompresorowi i obsługiwanym specjalistycznym rączkom pozwala zarówno na pracę w trybie hot air, jak i na zasysanie lutowia i oczyszczanie punktów lutowniczych, co ma kluczowe znaczenie przy tego typu pracach. Zastosowane funkcje ISB i automatycznego wyłączania wydłużają okres żywotności grotów nawet 6–krotnie i zmniejszają koszty eksploatacji.

ST 35 jest wydajnym kosztowo modelem cyfrowej stacji lutowniczej. Zastosowana w tym urządzeniu technologia SensaTemp® opracowana przez PACE maksymalizuje transfer ciepła w bezpiecznych, niskich i stabilnych temperaturach. Nowe stacje lutownicze są przy tym kompaktowe i zaprojektowane tak, by można je ustawiać jedno na drugim oszczędzając miejsce i zwiększając ergonomię stanowiska pracy.

Nowe urządzenie ST 125 to uniwersalne rozwiązanie przeznaczone dla użytkowników realizujących zróżnicowane projekty montażu, demontażu i naprawy. Lutownica PACE pozwala na pracę – lutowanie, odlutowanie i usuwanie – z szerokim spektrum komponentów. System standardowo wyposażono w opatentowaną technologię pompy Hi-Flo Snap-Vac. Zapewnia ona szybkie i czyste usuwanie lutu z każdego złącza przelotowego lub powierzchniowego.

Produkty PACE – oraz pozostałe urządzenia szerokiej oferty RENEX można wypróbować w Centrum Technologiczno-Szkoleniowym, a także Demoroom we Włocławku. Doradcy Techniczno–Handlowi RENEX dysponujący urządzeniami demonstracyjnymi, nieodpłatnie przeprowadzają też u klientów prezentację produktów, tak aby wybrać optymalne rozwiązanie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu dth@renex.pl

Więcej na www.renex.pl

O autorze