LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Artykuły

TEK.day Wrocław 2022: już za dwa tygodnie!

To już nieomal ostatni dzwonek, aby zaplanować swoją wizytę na TEK.day Wrocław 2022. Przeczytajcie jakich wykładów możecie posłuchać, w jakich warsztatach uczestniczyć i kogo spotkać w części targowej.

Wykłady i warsztaty

Podczas TEK.day Wrocław 2022 odbędzie się osiem wykładów, przygotowanych przez czołowe firmy branży elektronicznej. Partnerem merytorycznym spotkania jest znana firma szkoleniowa EMC4B, która przygotowała dwie prelekcje. Pierwszy wykład otwierający dzień traktuje przede wszystkim o wymaganiach formalnych dotyczących elektroniki w Unii Europejskiej i całego procesu oceny zgodności. Drugie wystąpienie przeznaczone jest dla managerów i dotyczy generalnych ram rozwoju projektu elektronicznego. Jeśli w szczególności interesują Cię zagadnienia związane z zarządzaniem i HR, możesz też uczestniczyć w dwóch turach warsztatów pt. ‘Skuteczne zarządzanie zespołami w rzeczywistości post-COVID’owej’, przygotowanych przez zespół sprawny.hr.

Kolejne tematy wykładów skierowane są do projektantów, a wśród mówców znajdziemy reprezentantów firm Analog Devices, Nordic Semiconductor, Wurth Elektronik, Phoenix Contact oraz JM elektronik. Ta ostatnia firma przygotowała również osobny warsztat ‘Zasilanie urządzeń przenośnych’. Karol Sowa przybliży z kolei problematykę technologii lutowania selektywnego.

Wszystkie szczegóły, dotyczące samego TEK.day oraz wykładów i warsztatów można znaleźć na stronie https://tekday.pl/

Co należy zrobić, aby uczestniczyć w wykładach i całym spotkaniu TEK.day?

Jedyne co musisz zrobić, to zapisać się jako uczestnik na stronie https://tekday.pl/visitors. Uczestnictwo jest bezpłatne. Każdy będzie miał też możliwość skorzystać z całodziennego bufetu kawowego a pod koniec dnia zjeść pożywny lunch.

Jeśli chcesz uczestniczyć w warsztatach, skontaktuj się z ich organizatorami (szczegóły znajdziesz na naszej stronie).

Część targowa

Najważniejszym elementem TEK.day jest jednak cześć targowa. Wśród ofert 70 wystawców znajdziesz wszystko, czego potrzeba do realizacji Twojego projektu: komponenty, PCB, sprzęt produkcyjny czy partnerów. Warto podkreślić, iż w dobie niekończących się turbulencji w łańcuchu dostaw, dobre relacje z dostawcami i znajomość alternatywnych źródeł zaopatrzenia jest najważniejszą rzeczą, o którą trzeba zadbać.

Zapraszamy – zapisy jeszcze trwają https://tekday.pl/visitors

Sponsorem TEK.day Wrocław 2022 jest firma Wurth Elektronik.

Organizatorem TEK.day Wrocław 2022 jest portal https://tek.info.pl/