Nowość w ofercie RENEX – Lampa REECO Luminos LED ESD

Grupa RENEX poinformowała o rozszerzeniu oferty jej marki własnej REECO o nowy produkt – lampę do stref EPA – Luminos LED ESD. To lampa stanowiskowa przeznaczona do oświetlania pola roboczego przed użytkownikiem siedzącym przy biurku bądź stanowisku pracy. Zastosowane diody LED o mocy 24 W generują światło o temperaturze barwowej w zakresie od 5700 K do 6000 K tj. zbliżonej do słonecznego. W połączeniu z konstrukcją klosza pozwalają na równomierne i szerokie rozprzestrzenianie światła.

Wysięgnik lampy mocowany do blatu ma długość 112 cm, dzięki czemu może być stosowany z większością standardowych stołów roboczych. Wzmocnione przeguby pozwalają przy tym na jego optymalne i ergonomiczne ustawienie przed użytkownikiem.

Urządzenie opracowano i wytworzono z myślą o działaniu w tzw. strefach EPA I. Spełnia wytyczne normy IEC 61340-5-1 określającej standardy ochrony przyrządów elektronicznych przed elektrycznością statyczną. Oznacza to, że nową lampę można stosować w branży produkcji i naprawy elektroniki oraz serwisach urządzeń elektronicznych. Jak jednak podkreślają przedstawiciele Grupy RENEX, zakres jej zastosowań jest o wiele szerszy i obejmuje takie sfery jak inżynieria precyzyjna, mechanika, tworzywa sztuczne, medycyna, automatyka, energetyka czy poligrafia.

Linię urządzeń REECO stworzono z myślą o zastosowaniu w przestrzeniach specjalistycznych. W jej zakresie znaleźć można m.in. takie elementy wyposażenia jak: stacje hot-air, podgrzewacze PCB, podajniki i dyspensery, myjki ultradźwiękowe czy pochłaniacze oparów. Poza urządzeniami Grupa RENEX opracowała i dostarcza pod marką REECO również serię nowoczesnych robotów, antystatyczne meble przemysłowe, oraz odzież antystatyczna.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX – dth@renex.pl

Więcej na www.renex.pl oraz na www.reeco.info

O autorze