[KRAKÓW] Evertiq Expo 2022 już 8 czerwca

8 czerwca 2022 roku, w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się konferencja skupiająca firmy branży elektronicznej w Polsce – Evertiq Expo Kraków. Wydarzenie łączy pouczające wykłady oraz warsztaty z prezentacją oferty czołowych firm elektronicznych w Polsce z zakresu projektowania elektroniki, technik produkcji, dostaw komponentów czy produkcji płytek PCB. Targi odbywają się w formie table-top: każdy wystawca otrzymuje stolik, przy którym można spotkać przedstawicieli firmy. Organizatorem wydarzenia jest portal branżowy Evertiq (www.evertiq.pl).

Kraków to jeden z najaktywniejszych ośrodków branży elektronicznej w Polsce. Młode firmy – takie jak na przykład Estimote czy Husarion – to marki o ustalonej pozycji na rynku. Istnieje wiele innych firm z potencjałem na osiągnięcie sukcesu komercyjnego. Krakowski Park Technologiczny oraz Klaster LifeScience to przykłady ugruntowanego wsparcia instytucjonalnego dla młodych firm.

Kraków jest siedzibą kilku uznanych polskich firm elektronicznych działających na rynku międzynarodowym. Comarch, Fideltronik oraz ES-System to tylko trzy przykłady. W ostatnich latach Kraków stał się preferowaną lokalizacją dla (między innymi) centrów rozwojowych Delphi i Motorola Solutions.

Akademia Górniczo Hutnicza i Politechnika Krakowska zagwarantowały idealne zaplecze edukacyjne, ale też stały się domem dla nowych przedsięwzięć biznesowych. Dodatkowo na atrakcyjność Krakowa wpływa jego niewielka odległość od Katowic, gdzie znajdują się dziesiątki firm z branży elektronicznej.

Wśród wszystkich odwiedzających organizator rozlosuje znaczną liczbę kuponów na paliwo, każdy o wartości 250 zł. Wystarczy zarejestrować się i odwiedzić Evertiq Expo w Krakowie. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni po południu w dniu targów.

Więcej informacji, rozkład wykładów oraz plan stoisk można znaleźć na stronie https://evertiq.pl/expo/krk2022_about

O autorze