Embedded World 2022 – miejsce dzielenia się wiedzą na temat systemów wbudowanych

W dniach 21-23 czerwca odbędzie się kolejna, już 20, edycja konferencji embedded world. Tradycyjnie, pojawią się tam eksperci ze wszystkich obszarów projektowania systemów wbudowanych. Towarzysząca konferencja electronic displays zgromadzi profesjonalistów z zakresu wyświetlaczy elektronicznych. Całość odbędzie się równolegle z targami, gdzie będzie można doświadczyć prezentacji nawet 200 nowych produktów. Z kolei odbywające się panele eksperckie dadzą okazję do kontaktu oraz podzielenia się wiedzą z innymi uczestnikami wydarzenia.

Międzynarodowe targi embedded world mają na celu zaprezentować najnowsze kierunki rozwoju w każdym możliwym aspekcie projektowania systemów wbudowanych, również w zakresie najbardziej złożonych zadań. Jest miejscem dzielenia się wiedzą, interakacji między uczestnikami, a także zachęta do refleksji nad całym łańcuchem projektowania i produkcji systemów embedded.

Podczas konferencji odbędą się trzy wystąpienia (keynote) dotyczące kluczowych tematów w branży. Steve Douglass z Lattice Semiconductor omówi tematykę zdolności do adaptacji w środowisku embedded. Dr Matthias Klauda z firmy Robert Bosch opowie o aktualnych trendach w architekturze systemów motoryzacyjnych. Natomiast Patricia Shaw z Beyond Reach Consulting zaprezentuje problemy etyczne podczas implementacji systemów sztucznej inteligencji.

Więcej informacji na temat konferencji znajdziesz na stronie www.embedded-world.eu

O autorze