[WROCŁAW] IV edycja konferencji EMC for Business. Praktycy dla Praktyków

W dniach 21-22 czerwca we Wrocławiu odbędzie IV edycja konferencji EMC for Business. Praktycy dla praktyków. Organizatorem wydarzenia jest Tomasz Utkowski, który od lat szkoli inżynierów i promuje wymianę doświadczeń i wiedzy z zakresu projektowania elektroniki.

– Czy da się przewidzieć pewne problemy związane z EMC, zanim się jeszcze pojawią? Kiedy w laboratorium testy wychodzą nie po naszej myśli, potrzebujemy znaleźć rozwiązanie. Dlatego warto uczestniczyć w Konferencji, ponieważ omawiamy różne przypadki, które jak się okazuje, mogą w przyszłości pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu w projekcie.

Mamy na to przykłady z życia z 2017 roku. Omawialiśmy jeden z case’ów, a po pewnym czasie inna firma zgłosiła się do nas z bardzo podobnym problemem. Gdyby byli u nas na Konferencji mogli by znacznie szybciej go rozwiązać. Dlaczego? Gdyby wiedzieli, że będziemy omawiali zastosowanie pojemności na warstwach PCB zamiast walki z dyskretnymi kondensatorami, dużo szybciej mogliby zastosować drastyczne rozwiązania zmiany layoutu. Zdecydowanie zaoszczędziłoby to kilka iteracji a w firmie zostałoby wiele tysięcy złotych.

Rozumiem, że czas nagli. Natomiast zwróć uwagę ile czasu i jakie pieniądze są dodatkowo dokładane do projektu. Czy można by było go skrócić? Rozwój jest kluczowy. Inwestycja w rozwój inżyniera, elektronika czy inżyniera testującego jest realną oszczędnością czasu i pieniędzy w firmie. Problemy zawsze się pojawią – pytanie, czy będziesz na to przygotowany? – mówi Tomasz Utkowski.

Dołącz do 150-ciu uczestników, którzy podczas dwóch dni konferencji będą mogli wysłuchać ośmiu wykładów w formie case study i wezmą udział w czterech z ośmiu, dowolnie wybranych warsztatach.

Głównym Sponsorem tegorocznej edycji jest firma Schurter Electronics Sp. z o.o..

Patronat medialny objęli: TEK.info, Mikrokontroler, Elektronika Praktyczna. Szczegóły wydarzenia oraz możliwość rezerwacji miejsca, na stronie: https://emc4b.com/konferencje/emc4/

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Mikrokontroler.pl

O autorze