Nowość w ofercie REECO – seria specjalistycznych drutów lutowniczych

Grupa RENEX wprowadziła do oferty swojej marki REECO specjalistyczne druty lutownicze do systemów zrobotyzowanych oraz do zastosowań uniwersalnych. Nowy produkt – Bezołowiowy Drut Lutowniczy RE-RR45-08 o średnicy 0,8mm stanowi stop cyny, srebra i miedzi. Wytworzono go z myślą o zastosowaniu w robotach lutowniczych i lutowaniu z użyciem lasera. Opracowane spoiwo charakteryzuje się wyjątkowo niskim rozpryskiem oraz szybkim zwilżaniem na konwencjonalnych powierzchniach. Jest także zgodne z normą ISO 9453:2014.

Bezołowiowy Drut Lutowniczy REECO RE-RR45-08 jest zgodny z Robotami Lutowniczymi REECO przeznaczonymi do automatyzacji lutowania THT w toku przemysłowej produkcji pakietów elektronicznych.

W ramach nowej serii produktów do oferty Grupy RENEX weszły również uniwersalne druty lutownicze: oraz produkt bez zawartości srebra RE-RC33-08. Spoiwa dostępne są w szpulach 500 g i zostały opracowane do tworzenia połączeń lutowniczych np. w toku ręcznych napraw, działań serwisowych czy reworkingu.

Grupa RENEX dostarcza również niestandardowe druty lutownicze i inne materiały zużywalne na indywidualne zamówienia.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX – dth@renex.pl

Więcej na www.renex.pl

O autorze