Trzecia edycja bezpłatnej usługi przygotowania procesu nadruku pasty lutowniczej

Grupa RENEX poinformowała o zainicjowaniu trzeciej edycji projektu dotyczącego świadczenia bezpłatnej usługi doradczej w zakresie przygotowywania procesu nadruku pasty lutowniczej. Firma udostępniła usługę po raz pierwszy w lipcu 2020 roku i cieszyła się ona dużym zainteresowaniem. Projekt jest w pełni nieodpłatny i realizowany w przestrzeniach produkcyjnych zainteresowanego przedsiębiorstwa.

Wszystkie działania w ramach usługi korzystają z urządzeń, narzędzi i produktów światowych marek. W szczególności są to pasty lutownicze INDIUM i rentgenowskie urządzenia inspekcyjne marki SEC.

W zakres nieodpłatnej usługi wchodzi pełne przygotowanie całego procesu nadruku pasty lutowniczej. Inżynier aplikacji realizujący usługę, pomaga właściwie wyprofilować piec lutowniczy pod dany rodzaj pasty i przedstawia najistotniejsze parametry w procesie nadruku i ustawień drukarki. Innowacyjna usługa obejmuje także bezpłatną i szczegółową analizę w zakresie inspekcji RTG na urządzeniach światowej marki SEC.

Bezpłatną usługę dopełnia szczegółowy raport w zakresie inspekcji RTG wykonanych testów oraz raport graficzny z wykonania profili lutowniczych. Ponadto zainteresowani otrzymują pasty pozwalające na dalsze doskonalenie procesu we własnym zakresie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX Group – dth@renex.pl.

O autorze