LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Powrót targów electronica w formule stacjonarnej

W dniach 15-18 listopada 2022 roku w Monachium odbędzie się kolejna edycja targów electronica 2022. Tym samym targi uważane za największą imprezę branżową w Europie wracają do formuły stacjonarnej. Zawieszona ona została w poprzedniej edycji odbywającej się w roku 2020, w trakcie pandemii.

electronica 2022

Aktualnie na targi zarejestrowało się ponad 2000 wystawców, dla których zarezerwowano 13 hal. Dodatkowo, kolejną halę zarezerwowano dla towarzyszącego kongresu SEMICON, poświęconemu przemysłowi produkcji mikroelektroniki. Obok targów odbędą się również konferencje poświęcone elektronice motoryzacyjnej, platformom wbudowanym, a także systemom i aplikacjom bezprzewodowym.

Główny zakres tematyczny targów obejmie m.in. elektronikę samochodową, systemy komunikacyjne, cyberbezpieczeństwo, IIoT, produkcję PCB, sensory oraz wiele innych tematów z zakresu elektroniki i systemów wbudowanych. Tradycyjnie, wydarzenie obejmie także wykłady ekspertów, panele dyskusyjne oraz warsztaty. Z kolei tak szeroka wystawa daje okazję na kompleksowe poznanie nowych trendów w elektronice oraz nawiązanie obiecujących kontaktów biznesowych.

Szczegółowy program targów znajdą Państwo na stronie: www.electronica.de/trade-fair