[GDAŃSK] Szkolenie Hands-On Google/AWS Cloud in Minutes z rozwiązaniami PIC/AVR

Gamma jako oficjalny dystrybutor firmy Microchip w Polsce ma przyjemność zaprosić Państwa na prezentację oraz szkolenie typu Hands-On. Temat szkolenia to Google/AWS Cloud in Minutes z rozwiązaniami PIC/AVR.

W trakcie spotkania organizator zaprezentuje ofertę nowoczesnych rozwiązań PIC/AVR w tym zintegrowanych urządzeń peryferyjnych oraz narzędzi deweloperskich. Omówione zostanie zagadnienie bezpieczeństwa funkcjonalnego zaimplementowanego w nowoczesnych urządzeniach PIC/AVR firmy Microchip.

Zajęcia Hands-on pokażą z kolei jak łatwe jest tworzenie węzłów czujników IoT, integracja ich z chmurą i przeglądanie danych w czasie rzeczywistym przy użyciu kompleksowego rozwiązania, które obejmuje wszystkie aspekty bezpieczeństwa i integralności danych.

Warsztaty odbędą się 26 października 2022 r. w gdańskim hotelu Mercure Posejdon. Wydarzenie będzie trwało od 9.00 do 15.00. Zajęcia prowadzą w języku polskim Inżynierowie Aplikacyjni z firm Microchip oraz Gamma. Na potrzeby zajęć Hands-On, uczestnicy muszą posiadać własny laptop z zainstalowanym oprogramowaniem Microchip.

Dokładny program szkolenia oraz możliwość rejestracji znajdą Państwo na stronie https://gamma.pl/aktualnosci/1752_szkolenie-hands-on-google-aws-cloud-in-minutes-z-rozwiazaniami-pic-avr.html

O autorze