Grupa RENEX i ASZ Electronics Solutions podsumowują projekt

Grupa RENEX i firma ASZ Electronics Solutions z Wrocławia podsumowały wdrożenie i pierwszy okres działania nowych linii produkcyjnych.

ASZ Electronics Solutions jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym w sektorze EMS od 2020 roku. Firma specjalizuje się w montażu małych i średnich serii pakietów elektronicznych. Z tego względu inwestuje w rozwiązania pozwalające na szybkie i wydajne przezbrajanie linii na potrzeby kolejnych projektów. Obecnie realizuje zlecenia dla podmiotów z sektorów medycznego, automotive i budynków inteligentnych.

W ramach omawianej współpracy firma dokonała już trzeciej inwestycji w linię produkcyjną w ciągu trzech lat. W październiku tego roku osiągnie gotowość produkcyjną, obejmującą trzy linie do montażu układów elektronicznych, które składać się będą z urządzeń marki YAMAHA oraz HELLER oraz sytemu inspekcji wizyjnej AOI.

Tym samym firma osiągnie wydajność trzech linii produkcyjnych na poziomie 50 000 komponentów na godzinę (CPH), co pozwala realizować w skali całego przedsiębiorstwa, na różnych etapach nawet kilkanaście małych i średnich projektów jednocześnie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX – dth@renex.pl.

Więcej na: www.renex.pl

O autorze