Nowość w ofercie REECO – Stanowisko Konferencyjne

Grupa RENEX poinformowała o wprowadzeniu do stałej oferty swojej linii Mebli Antystatycznych REECO nowości – Stanowiska Konferencyjnego.

Nowość opracowano z myślą o zastosowaniu jako całoroczne wyposażenie firmy – w szczególności w salach konferencyjnych. Zależnie od potrzeb można ją używać jako element stoisk targowych. Stanowi idealną, estetyczną, zajmującą niewiele miejsca podstawę dla telewizora, katalogów, ekspresu do kawy, laptopa, wizytówek, gadżetów targowych itp.

Dzięki temu, że konstrukcję stworzono ze standardowych elementów REECO, jest ona w pełni kompatybilna z innymi modułami i meblami z tej serii. Użytkownik ma możliwość dowolnego zamieniania elementów z tymi używanymi obecnie i w przyszłości w jego firmie.

Podobnie jak inne kluczowe moduły serii REECO nowa konstrukcja dostępna jest w wersjach o szerokości 750 i 900mm.

Jak również podkreślają przedstawiciele Grupy RENEX – Stanowisko Konferencyjne – w jest jedynie przykładem możliwego ustawienia modułów REECO. Używając dostępnego online konfiguratora użytkownik może dowolnie modyfikować ten projekt zastępując, dodając lub usuwając elementy tak by jak najlepiej dopasować go do swoich potrzeb. Co również istotne – dzięki produkcji w Polsce, wysokim stanom magazynowym i spójności elementów na przestrzeni lat nie ma konieczności zamawiania elementów na zapas – stanowisko może być w każdej chwili w przyszłości rozszerzone o dostępne stale w ofercie elementy.

Więcej na stronie www.renex.pl

O autorze