Grupa RENEX nakręca na pomaganie w całej Polsce

Grupa RENEX włączyła się w akcję przekazywania metalowych pojemników w kształcie serca wybranym szkołom.

W Polsce plastikowe zakrętki od lat są zbierane i wymieniane w punktach recyklingu na konkretne fundusze wspierające różne organizacje charytatywne. Dzięki przekazanym przez grupę RENEX pojemnikom szkoły mogą wspierać wybrane przez siebie organizacje poprzez oddanie nakrętek do punktów skupu. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek trafiają do różnych organizacji zajmujących się pomocą, bądź też konkretnych osób. Jest to szansa na dofinansowanie kosztownej rehabilitacji czy zakupu specjalistycznego sprzętu. Dla mieszkańców jest to także łatwy i ekologiczny sposób, by aktywnie włączyć się w pomoc.

To nie pierwsza akcja w którą włącza się Grupa RENEX. Firma aktywnie współpracuje ze szkołami prowadząc warsztaty i udzielając wsparcia merytorycznego. Firma wspiera także różnego rodzaju inicjatywy. Jedną z nich jest akcja „WŁOwimy Talenty” organizowana w celu wyłonienia najbardziej uzdolnionych mieszkańców Włocławka.

O Grupie RENEX

Grupa RENEX jest jedną z największych polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie dla branży elektronicznej i innych branż specjalistycznych. Pod marką REECO opracowuje, produkuje i dostarcza na rynek polski i zagraniczne cztery grupy produktów: meble przemysłowe, roboty produkcyjne, specjalistyczną odzież i urządzenia.

W skład Grupy wchodzi obecnie szereg podmiotów i marek realizujących działalność produkcyjną, doradczą, handlową i szkoleniową. Grupa działa również jako dystrybutor na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią światowych marek dostarczając szerokie spektrum urządzeń – od stosunkowo drobnych takich jak stacje lutownicze po kompletne linie produkcyjne.

Więcej informacji na stronie www.renex.pl

O autorze