FPGA Hackathon&Conference 2022 – zarejestruj się na konferencję do 21 listopada 2022

FPGA Hackathon&Conference to 3-dniowe wydarzenie zorganizowane przez pracowników Krakowskiego Centrum Technologicznego Nokia dla wszystkich osób zainteresowanych nowymi technologiami, szczególnie technologią FPGA, która znajduje szerokie zastosowanie w rozwoju telekomunikacji.

Wydarzenie stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń, wiedzy i networkingu. Łączy biznes ze środowiskiem akademickim. Każdy – zarówno studenci, jak i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem znajdą coś dla siebie. Celem wydarzenia jest prezentacja najnowszych trendów technologicznych, dzięki którym usprawniamy telekomunikację i branżę IT.

Dodatkowo 24-godzinny hackathon daje możliwość przetestowania swoich umiejętności i wykorzystania wiedzy w praktyce. W tym roku kontynuujemy misję na Marsie, którą zaczęliśmy w 2020 roku przez osiedlenie się na Czerwonej Planecie, a następnie stworzenie nowej cywilizacji. Tym razem uczestnicy stworzą Pomocników, którzy usprawnią codzienne życie mieszkańców.

Organizatorzy i sponsorzy wydarzenia zapewniają niezbędne oprogramowanie do rozwiązania zadań. Na uczestników czekają nagrody.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

Na konferencję zapraszamy wszystkich pasjonatów nowych technologii, niezależnie od poziomu doświadczenia.

W hackathonie mogą wziąć udział zespoły 2-3 osobowe. Można zgłaszać się indywidualnie, a organizatorzy dobiorą zespół spośród zgłoszeń. Potrzebna jest podstawowa wiedza z zakresu technologii FPGA i własny komputer.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Rejestracja na Konferencję trwa do 21 listopada 2022, natomiast zapisy na Hackathon FPGA 2022 są już zamknięte.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-27 listopada 2022 r.

Zarejestruj się na https://fpgahackathon.com/

Śledź wydarzenie na Facebooku, aby nic Cię nie ominęło: https://fb.me/e/1V2LbhZrm

Wydarzenie objęto patronatem medialnym portalu Mikrokontroler.pl

O autorze