Jesienne nowości – wkłady do kontenerków z pianki przewodzącej ESD, opakowania antystatyczne termoformowane ESD

Do oferty Grupy Renex dołączyły produkty umożliwiające łatwiejszy transport komponentów – opakowania antystatyczne, termoformowane oraz detale z pianki przewodzącej ESD. Stanowią one odpowiedź na bieżące zapotrzebowanie rynku.

Zaprezentowane opakowania antystatyczne i termoformowane ESD wykonano z materiałów antystatycznych o właściwościach rozpraszających lub przewodzących. Produkty wytwarzane są zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów, od pomocy przy doborze odpowiedniego rozwiązania, poprzez projektowanie, kończąc na wykonaniu produktu.

Wysoka wytrzymałość opakowań ESD umożliwia ich wielokrotne wykorzystanie. Dzięki wykonaniu z materiałów PS, PP, ABET oraz ABS produkty można wykorzystać w szerokim spektrum zastosowań. Opakowania termoformowane ESD mają certyfikaty jakości, potwierdzające zgodność z normą PN–EN (IEC) 61340-5-3 oraz dyrektywą RoHS i REACH. Zastosowanie tych materiałów pozwala na wykonanie opakowań ESD na wymiar, wedle potrzeb klientów.

Wszystko na swoim miejscu dzięki detalom

By zapewnić komfort i bezpieczeństwo wrażliwych elementów w transporcie, Grupa RENEX oferuje również wkłady do kontenerków z pianki sieciowej XPE ESD o grubości 7 mm. 

Firma informuje o możliwości dostarczenia detali w postaci przekładek prostych, przekładek z wykonanymi otworami, nacięciami itp., które można docinać, frezować, kleić lub modyfikować w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom klienta. Pianka ESD na wymiar to jedna z możliwości indywidualnej personalizacji produktu. Detale wykonane z pianki ESD nie tylko rozpraszają ładunek elektrostatyczny, ale również dzięki miękkiemu materiałowi nie rysują powierzchni. Świetnie sprawdzą się jako elementy systemu pakowania i transportu sprzętu elektronicznego.

Produkt dostosowany pod klienta

Elastyczność konfiguracji produktów pozwala na dostosowanie ich do szerokiej gamy rozwiązań. Na życzenie klienta mogą one zostać przez firmę poddane obróbce mechanicznej, umożliwiającej dostosowanie rozmiaru oraz formy. Doradcy techniczno-handlowi Grupy Renex pomogą przy wyborze i ustaleniu dogodnego rozwiązania. Klienci mogą umówić się również na bezpłatną wizytę w swojej firmie oraz przyjazd do siedziby Grupy Renex i sprawdzenia produktów w działaniu.

Te oraz inne produkty spełniające specyfikację ESD znaleźć można na stronie: sklep.renex.pl

O autorze