Nowość – zindywidualizowane listwy elektryczne w ofercie mebli REECO

Producent mebli antystatycznych REECO – Grupa RENEX poinformowała, że oferowane przez nią listwy elektryczne będą mogły być tworzone i modyfikowane pod indywidualne zamówienie klienta.

Dotychczasowa oferta w tym zakresie obejmowała listwy zasilające 10 i 16 amperowe na 8 lub 9 standardowych gniazd elektrycznych, jakie można montować pionowo lub poziomo jako moduł na ramach stołów i wózków REECO. Obecnie istnieje także możliwość realizacji indywidualnych zamówień dotyczących listew elektrycznych obejmujących wybrane przez użytkownika gniazda zasilające i transferu danych.

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku indywidualnych realizacji mebli REECO, oferta nie ma minimalnego progu ilości sztuk zamówienia. Projekty można realizować już w liczbie jednej sztuki.

Wszystkie projekty indywidualne oparto o rozwiązania REECO i podzespoły światowej klasy producentów. W przypadku omawianych listew elektrycznych są to moduły marki Legrand, co pozwala na zapewnienie najwyższej jakości i estetyki wykonania.

Meble antystatyczne REECO to seria modułowych produktów opracowanych z myślą o stosowaniu ich w warunkach przemysłowej produkcji i naprawy elektroniki. Meble umożliwiają tworzenie z nich w pełni przystosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i ergonomicznych stanowisk pracy. Dzięki zastosowanym materiałom i konstrukcji można ich stosować w strefach ochrony przed wyładowaniami elektromagnetycznymi.

Więcej na stronie www.renex.pl

O autorze