LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Nadchodzi kolejna edycja targów Embedded World

W dniach 14-16 marca 2023 roku w Norymberdze odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów embedded world dla branży elektronicznej. Tradycyjnie będzie to okazja do uczestniczenia w dyskusjach i wykładach, które pozwolą zdobyć wiedzę ekspercką na temat najważniejszych zjawisk zachodzących na rynku systemów wbudowanych.

Tradycyjnie bardzo ważną częścią wydarzenia będą dyskusje panelowe oraz wystąpienia ekspertów (keynote). Dotyczyć one będą m.in. nowych zastosowań urządzeń wbudowanych, odpowiedzialnego wykorzystania sztucznej inteligencji, a także bezpieczeństwa w kontekście EU Cyber Resilience Act. Konferencja obejmie także 65 prezentacji oraz 19 warsztatów, które będą przygotowane przez 200 prezenterów z 19 krajów.

Odbędą się również trzy wystąpienia główne (keynote), które omówią kluczowe aspekty świata systemów wbudowanych. Daniel Cooley, CTO firmy Silicon Labs, omówi przyszłość urządzeń połączonych z siecią. Prof. Dr inż. Albert Heuberger z firmy Fraunhofer IIS poruszy ważny temat produkcji chipów i suwerenności technologicznej Europy. Ostatnie wystąpienie, przygotowane przez prof. Alego Hessamiego odpowie na pytania o etykę sztucznej inteligencji i systemów autonomicznych.

Zgodnie z tradycją wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja Electronic Displays, skupiająca się na tematyce wyświetlaczy w urządzeniach elektronicznych. Główne tematy konferencji to nowości techniczne w wyświetlaczach motoryzacyjnych i przemysłowych, interfejsach, panelach dotykowych oraz diodach micro-LED.

Więcej informacji na stronie www.embedded-world.eu. Można już zamówić darmowe bilety korzystając z vouchera z kodem ew23Pi1222 na stronie www.messe-ticket.de/Nuernberg/embeddedworld2023/