[WROCŁAW] Targi elektroniczne TEK.Day Wrocław 2023

Zapraszamy na drugą edycję TEK.day Wrocław 2023, która odbędzie się 30 marca 2023 roku na stadionie Tarczyński Arena. Jest to jednodniowe spotkanie dedykowane dla osób profesjonalnie związanych z przemysłem elektronicznym: projektantów, specjalistów montażu, project managerów czy osób zarządzających łańcuchem dostaw.

TEK.day to przede wszystkim targi w formule table-top. W porównaniu do pierwszej edycji liczba wystawców wzrosła niemal dwukrotnie – jest ich obecnie 120 – a część targowa zajmie dwa poziomy Business Klubu na Tarczyński Arena. Wśród wystawców znajdziesz wszystkich kluczowych dostawców komponentów, kilku dostawców PCB, firmy EMS, producentów wiązek czy dostawców sprzętu do montażu. Podczas spotkania można też pogłębić swoją wiedzę – przygotowaliśmy 8 wykładów. Wśród wykładowców są specjaliści z firm EMC4B, naszego partnera merytorycznego, oraz Würth Elektronik, Best Supply, Hamamatsu, FlowCAD, Milar i Mycronic.

Sponsorem wydarzenia jest firma Würth Elektronik

Dla każdej osoby, związanej zawodowo z przemysłem elektronicznym, wstęp jest bezpłatny. Każdemu zapewniamy też serwis kawowo-przekąskowy oraz smaczny lunch.

Zarejestruj się na stronie targów https://wroclaw.tekday.pl/, przyjdź, spotkaj się z partnerami z branży i przekonaj się sam, jak wiele swoich zawodowych wyzwań możesz rozwiązać w jeden dzień.

O autorze