Rusza nabór praktykantów i stażystów w Grupie RENEX na rok 2023

Grupa RENEX jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm dostarczających wsparcie dla branży elektronicznej. Poprzez stworzone przez siebie CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE RENEX opracowuje nowe technologie w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Jest partnerem szeregu światowych marek, w tym YAMAHA, JBC, PACE, HELLER, INDIUM, SEC, czy HG-TECH.

Ogłoszony nabór dotyczy wszystkich sfer działalności RENEX. Grupa zachęca osoby zainteresowane do kontaktu i oferuje pomoc w dobraniu właściwego działu czy też firmy wchodzącej w skład Grupy do specjalizacji i planów zawodowych zgłaszającej się osoby.

Jakie stanowiska czekają na chętnych praktykantów? Uczestnicy będą mogli nabyć niezbędne umiejętności na stanowiskach takich jak:

  • Robotyka,
  • Automatyzacja procesów produkcyjnych,
  • Montaż pakietów elektronicznych,
  • Import,
  • Sprzedaż,
  • Doradztwo techniczno-handlowe.

Wachlarz edukacyjny jest zatem niezwykle szeroki, dzięki czemu każdy z uczestników praktyk ma możliwość sprawdzenia siebie oraz posiadanej wiedzy na stanowisku dostosowanym do jego umiejętności i kierunku.

W ramach wspomnianego wcześniej Centrum Technologiczno-Szkoleniowego RENEX prowadzone są również zaawansowane szkolenia – m.in. z zakresu robotyki i automatyzacji procesów produkcyjnych, a w ramach działalności R&D opracowano m.in. odznaczona godłem TERAZ POLSKA serię robotów REECO.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt email pod adresem: office@renex.pl

O autorze