RENEX rozpoczyna wyprzedaż rękawiczek ESD
Grupa RENEX, jedna z największych i najdłużej działających polskich firm w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych ogłasza rozpoczęcie wyprzedaży rękawiczek ESD.
Rękawiczki antystatyczne, znane też jako ESD (Electrostatic Discharge), działają poprzez odprowadzanie ładunków elektrostatycznych z powierzchni rękawiczki do ziemi. Są one wykonane z materiałów przewodzących, takich jak np. poliestrowo-nylonowe. Zapobiegają one gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych na powierzchni ręki, co może powodować uszkodzenia elektronicznych urządzeń.
Rękawiczki ESD mają szerokie zastosowanie w przemyśle elektronicznym, a także w laboratoriach, szpitalach i w miejscach, w których istnieje ryzyko uszkodzenia sprzętu z powodu ładunków elektrostatycznych.
Wyprzedaż obejmuje szeroki wybór rozmiarów i warstw oraz będzie trwać do wyczerpania zapasów. Celem akcji jest umożliwienie klientom dostępności wysokiej jakości produktów antystatycznych w atrakcyjnych cenach.
W bogatej wyprzedażowej ofercie rękawiczek antystatycznych znalazły się:
- Rękawiczki ESD bez warstwy antypoślizgowej,
- Rękawiczki z palcami pokrytymi poliuretanem,
- Produkty z poliestru i syntetycznej gumy,
- Rękawiczki ESD z warstwą antypoślizgową,
Produkty objęte akcją znajdziesz na stronie: https://sklep.renex.pl/rekawiczki-wyprzedaz


Scanway zwiększa przychody, inwestuje w zaplecze produkcyjne i zawiera nowe kontrakty
Sieć Badawcza Łukasiewicz rozwija laboratoria przemysłu wysokich technologii
Grupa Volkswagen i Uniwersytet Techniczny w Brunszwiku zacieśniają współpracę badawczą w dziedzinie sztucznej inteligencji i mobilności 

![https://www.youtube.com/watch?v=BgxJVTwYJ-s Zapraszamy do obejrzenia filmu i wysłuchania krótkich wypowiedzi prelegentów Hardware Forum 2026 i organizatorów majowej konferencji dla inżynierów z branży elektronicznej: Konrad Bruliński z Lemontech, prof. Krzysztof Kulpa z Politechniki Warszawskiej, Zbigniew Huber z FLC, Ewa Załupska z firmy KROK, Jerzy Kozieł z MPTECH, Grzegorz Potyralski z VIGO Photonics, dr Krzysztof Czuba z Politechniki Warszawskiej, Anna Beata Kalisz Hedegaard z Quantum Security Defence, Adrian Cichosz z Elhurt Dystrybucja Anna Kamińska z Creotech Quantum, oraz Łukasz Jaeszke i Adam Jaeszke z TEK.day [materiał redakcyjny]](https://mikrokontroler.pl/wp-content/uploads/2026/05/tytulowe-film-1.png)



