Konfigurator odzieży ESD od Reeco – nowe rozwiązanie w branży odzieży ochronnej

Należąca do Grupy Renex marka Reeco wprowadza na rynek swoje najnowsze rozwiązanie – konfigurator odzieży ESD. Innowacyjne narzędzie online pozwala klientom z branży przemysłowej na szybkie i wygodne projektowanie spersonalizowanej odzieży ochronnej z funkcją ESD, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i norm bezpieczeństwa.

Konfigurator Reeco umożliwia użytkownikom dostosowanie szerokiej gamy produktów, takich jak fartuchy, bluzy czy koszulki. Platforma pozwala na wybór rozmiaru, koloru i dodatkowych elementów takich jak umieszczenie logo firmy gwarantując, że każdy element będzie pasował do wymagań i oczekiwań danego przedsiębiorstwa.

Główne funkcje konfiguratora odzieży antystatycznej Reeco to:

  • Personalizacja kolorystyki: Bogata paleta kolorów pozwala na dostosowanie odzieży do wizerunku firmy.
  • Wybór odpowiedniego rozmiaru: Konfigurator umożliwia wybranie idealnego rozmiaru, gwarantując komfort noszenia i pełną ochronę.
  • Podgląd materiału: Klienci mogą zapoznać się z właściwościami różnych materiałów dostępnych na platformie.
  • Dodatki: Opcja dodawania logo przedsiębiorstwa.

Konfigurator odzieży umożliwia skonfigurowanie również odzieży Cleanroom, czyli specjalistycznej odzieży zaprojektowanej do stosowania w strefach EPA oraz pomieszczeniach o podwyższonej czystości. Materiały użyte do produkcji odzieży Cleanroom spełniają rygorystyczne wymogi panujące w tych przestrzeniach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony https://clothing.reeco.info/konfiguruj/ i przekonania się, jak łatwo i szybko można stworzyć spersonalizowaną odzież ochronną z funkcją ESD dla swojej firmy.

O autorze