Konferencja MATLAB EXPO 2023 już niebawem

Firma ONT, polski dystrybutor oprogramowania Matlab oraz Simulink zaprasza do wzięcia udziału w globalnej konferencji online MATLAB EXPO 2023. Konferencja odbędzie się w dniach 10-11 maja br.

MATLAB EXPO 2023 to dwa dni wartościowych spotkań i prezentacji na temat analizy danych, AI, robotyki i systemów autonomicznych, rozwiązań chmurowych, DevOps, elektryfikacji, modelowania, symulacji i implementacji, łączności bezprzewodowej i radarów. Zaplanowanych jest 50 sesji podzielonych na 8 ścieżek tematycznych. Oprócz wystąpień przygotowanych przez pracowników MathWorks, będą przedstawione prezentacje klientów i partnerów strategicznych firmy.

Prezentację „Verification of Avionics Systems Using Simulink Test and Simulink Real-Time” wygłosi jeden z polskich użytkowników MATLABa – Maciej Stefaniak (Advanced Lead Engineer, Systems Engineering, Avionics – GE Aerospace). Pan Maciej jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem automatycznych systemów testowych z wykorzystaniem narzędzi t.j. Lab VIEW, Test Stand, MATLAB i Simulink.

Tegoroczni wystawcy i partnerzy konferencji to m.in. AMD, Beckhoff, Infineon, Microsoft, NXP, NI, Phoenix Contact, Real-Time Innovations (RTI), Siemens oraz Speedgoat.

MATLAB EXPO gromadzi inżynierów, dydaktyków, badaczy i naukowców. Jest miejscem, gdzie zaprezentowane zostaną konkretne przykłady, demonstracje i najnowsze funkcje oraz możliwości MATLABa i Simulinka.

Dołącz do ekspertów MathWorks, klientów i partnerów, aby poznać trendy w zakresie technologii bezprzewodowej 6G, radarów i nie tylko. 

Więcej informacji na stronie: http://www.ont.com.pl/wydarzenia/matlab-expo

O autorze