[GDAŃSK] Bezpłatne warsztaty: LTspice – ANALOG Hands-on Training 2023

Techdays zaprasza na warsztaty LTspice – ANALOG Hands-on Training 2023 organizowane przez firmę Arrow Electronics we współpracy z Analog Devices. Warsztaty odbędą się 18 maja 2023 roku w Gdańsku,. Warsztaty są poświęcone podstawom obsługi bezpłatnego symulatora układów analogowych LTSpice XVII, z którego uzyskane wyniki są weryfikowane w realnych układach elektronicznych. Zostaną one zaimplementowane podczas szkolenia w specjalnie przygotowanym zestawie szkoleniowym, zbudowanym na podzespołach aktywnych z oferty Analog Devices.

Podczas szkolenia zapoznamy uczestników w praktyce z możliwościami i obsługą bezpłatnego symulatora układów analogowych LTSpice XVII firmy Analog Devices. Przy okazji uczestnicy poznają na interesujących przykładach wybrane możliwości podzespołów analogowych produkowanych przez Analog Devices oraz porównają ich działanie z wynikami symulacji.

Szkolenie odbędzie się w małej grupie – maksymalnie 20 osób.

Na warsztaty zapraszamy wszystkich inżynierów elektroników zainteresowanych poznaniem narzędzi do symulacji układów analogowych i świadomym porównaniem wyników symulacji z działaniem realnych układów elektronicznych.

Uczestnicy warsztatów muszą posiadać komputer z zainstalowanym oprogramowaniem:

Organizator dostarczy niezbędny sprzęt, który umożliwi przeprowadzenie szkolenia. To m.in. opracowany przez specjalistów z Kamami.pl zestaw Analog Training Board, a także wielofunkcyjna przystawka pomiarowa Analog Discovery 2.

Więcej informacji oraz dokładny program szkolenia znajdziesz na stronie Techdays.pl

O autorze