[LOTERIA] Wygraj zestaw rozwojowy Microchip CryptoAuth Trust Platform Development Kit

Portal Mikrokontroler.pl oraz firma Microchip organizują loterię, w której nagrodą główną jest zestaw rozwojowy Microchip CryptoAuth Trust Platform Development Kit (DM320118). Każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy na darmową wysyłkę oraz 15% zniżki.

Nagrodą w loterii jest kompaktowa platforma, która współpracuje z narzędziem Trust Platform Development Suite (TPDS) i innymi narzędziami. Zestaw służy do projektowania rozwiązań bezpieczeństwa dla IoT. Zawiera wstępnie przygotowany układ ATECC608B Trust&GO, wstępnie skonfigurowany ATECC608B TrustFLEX, a także w pełni konfigurowalny ATECC608B TrustCUSTOM. Dwa pierwsze produkty zapewniają łatwe dodanie do aplikacji zabezpieczenia komunikacji z chmurą, identyfikacji układów peryferyjnych, ochrony szczegółów projektu oraz weryfikacji firmware.

W połączeniu z narzędziami rozwojowymi Microchip, płytka ułatwia implementację bezpiecznego uwierzytelniania nawet w aplikacjach produkowanych w małych seriach. W dokumentacji znajdziemy obszerne opisy połączeń, komponentów i ustawień zaimplementowanych na płytce.

Poza układami kryptograficznymi znajdziemy zestaw zawiera także mikrokontroler ATSAMD21E18A, już wstępnie zaprogramowany do pracy z protokołem Microchip Secure Product Group (SGP). Układ ten zawiera rdzeń ARM Cortex-M0+ i jest przeznaczony do automatyki domowej, urządzeń konsumenckich, pomiarowych, a także industrialnych. Wgrany protokół SPG odpowiada za komunikację pomiędzy układem kryptograficznym, a hostem poprzez interfejs USB HID.

Więcej informacji na temat zestawu znajdziesz na stronie https://www.microchip.com/en-us/development-tool/DM320118

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 maja 2023 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 30 czerwca 2023.
  5. Firma Microchip wyśle nagrodę do laureata po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.

O autorze