Grupa RENEX wprowadza do swojej oferty obuwie ochronne marki ATLAS

Grupa RENEX z radością informuje o wprowadzeniu do swojej oferty butów roboczych marki ATLAS, jednego z czołowych producentów obuwia ochronnego w Europie. ATLAS to międzynarodowa firma działająca w 5 krajach na świecie. Firma wytwarza rocznie 2,6 miliona par obuwia ochronnego i ma klientów w całej Europie. Od 1910 roku ATLAS zdobywa uznanie na rynku dzięki swojemu wysokiemu standardowi jakości oraz zaangażowaniu w innowacyjność.

Każda para butów ochronnych ATLAS jest produkowana z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem starannie wybranych materiałów. To przekłada się na niezawodność i precyzyjne wykonanie. Dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak druk 3D, robotyka ATLAS oferuje klientom produkty najwyższej jakości.

Buty robocze ATLAS to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu podczas pracy. Zapewniają one ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi oraz stanowią solidne wsparcie dla stopy. W ofercie Grupy RENEX klienci mogą liczyć na szeroką gamę modeli obuwia, które zaprojektowano z myślą o różnorodnych potrzebach użytkowników. Jednym z istotnych aspektów jest możliwość doboru tęgości obuwia, co pozwala na idealne dopasowanie obuwia do stopy klienta, gwarantując komfort i wsparcie podczas długotrwałego noszenia. Wysoką jakość wykonania osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik tj. 3D systemu amortyzacji, oddychającej wyściółki Aktiv X oraz koncepcji Clima Stream, która zwiększa przepuszczalność powietrza.

Więcej na stronie www.renex.pl

O autorze