Grupa RENEX doceniona w Konkursie „Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej”

Grupa RENEX otrzymała prestiżową nagrodę „Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej”, stanowiącą część programu Kongresu Firm Rodzinnych. Wyróżnienie w kategorii „System promocji rodzinnego charakteru własnej firmy” przyznano za „aktywne i niestrudzone podkreślanie dumy z rodzinnego charakteru przedsiębiorstwa”.

Kongres Firm Rodzinnych to znaczące wydarzenie na Dolnym Śląsku, integrujące środowiska biznesowe, samorządowe i akademickie. Jest to platforma spotkań i wymiany doświadczeń dla firm rodzinnych z całego kraju, przyszłych sukcesorów i pracowników tychże firm.

Przedsiębiorstwa rodzinne, takie jak Grupa RENEX, odgrywają kluczową rolę w ekonomii i społeczności. Mają potencjał długowieczności, który umożliwia im przetrwanie przez zawirowania historyczne, przemiany ustrojowe czy zmiany społeczne. Wyróżnienie w konkursie „Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej” stanowi potwierdzenie, że aktywne podkreślanie i promowanie rodzinnego charakteru firmy przez Grupę RENEX jest zauważalne i doceniane w szerszym kontekście.

Więcej na stronie www.renex.pl

O autorze