Konferencja SEMS’23 dotycząca oprogramowania MATLAB i Simulink

Krakowska firma Oprogramowanie Naukowo-Techniczne zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji SEMS’23 (Systems Engineering, Modelling and Simulation), która odbędzie się w dniach 18-20 października 2023 r. w hotelu Novotel Kraków City West.

W ramach VII edycji planowana jest nowa formuła, wzbogacona o dodatkowy dzień warsztatów oraz wydarzenie towarzyszące – Simuthon.

Podczas konferencji SEMS specjaliści z wielu branż przyjrzą się merytorycznym aspektom wykorzystania oprogramowania MATLAB i Simulink oraz zaprezentują nowości w zakresie rozwiązań opartych na modelowaniu i symulacji.

Zaproszeni goście opowiedzą o tym, w jaki sposób wykorzystują oprogramowanie firmy MathWorks do prac projektowych, a także podzielą się swoimi doświadczeniami.

Uczestnicy będą mieli także szansę na doskonalenie swoich umiejętności w trakcie warsztatów poświęconych wybranym ścieżkom tematycznym. Ułatwią to materiały przekazane przez prelegentów i trenerów.

W trakcie przerw kawowych oraz lunchowych nie zabraknie przestrzeni do wymiany doświadczeń i czasu na rozmowy z przedstawicielem firmy MathWorks – Jeanem-Baptistem Lanfreyem.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie wydarzenia, na której dostępny jest także formularz rejestracyjny: https://ont.com.pl/wydarzenia/konferencja-sems-23

Konferencja jest bezpłatna, liczba miejsc ograniczona.

O autorze