LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[KATOWICE] CC Day 23 – Zaprojektuj przyszłość

Computer Controls zaprasza na wyjątkową, bezpłatną konferencję CC Day 23, która przeniesie Cię w fascynujący świat projektowania, innowacji i zaawansowanych technologii, podczas której po raz pierwszy firma zaprezentuje całą swoją ofertę w jednym miejscu i czasie. Konferencja odbędzie się 23 listopada w Hotelu Novotel Katowice Centrum.

Konferencja CC DAY pod hasłem „Zaprojektuj Przyszłość”, to nie tylko wydarzenie branżowe – to prawdziwa podróż przez przyszłość inżynierii i projektowania.

Spotkanie rozpocznie się w Showroom, gdzie przez cały dzień będzie okazja do wymiany pomysłów i doświadczeń, a wszystko przy pysznym cateringu, który zapewni wyjątkowe doznania kulinarne. Warto także wspomnieć o zespole PWR Racing Team z Wrocławia, który przedstawi swój nowy bolid wyścigowy i podzieli się kulisami jego projektowania i produkcji. 

Do poszczególnych sal tematycznych zaproszono renomowanych dostawców, którzy przeprowadzą sesje panelowe i poprowadzą interaktywne prezentacje przez cały dzień. Wśród naszych partnerów znajdą się firmy takie jak LDRA, Dassault Systèmes, Altium, SECO, Silergy, E-peas oraz Epishine.

Prezentacje będą prowadzone w j. polskim i j. angielskim.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwość rejestracji na stronie producenta