Zarejestruj się na wydarzenie FPGA Hackathon 2024 i pomóż zbudować księżycową metropolię!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak możesz wykorzystać swoje umiejętności programistyczne, aby kształtować przyszłość technologii? Odpowiedź jest prosta: FPGA Hackathon 2024! To wyjątkowe wydarzenie, które otwiera drzwi do fascynującego świata programowalnych układów logicznych. Jesteś gotów na wyzwanie? Nie możesz przegapić tego wydarzenia. Zarejestruj się i przeżyj niepowtarzalną przygodę w świecie FPGA!

Hackathon FPGA – 20-21 kwietnia 2024 – Krakowski Park Technologiczny i online!

24-godzinny FPGA Hackathon to nie tylko konkurs, to także społeczność pasjonatów, którzy pragną wspólnie eksplorować granice technologii FPGA. W 2024 roku, obiecujemy jeszcze więcej ekscytujących wyzwań i niezapomnianych doświadczeń. Oto kilka powodów, dla których warto się zarejestrować!

1. Wiedza od Mistrzów Branży:

FPGA Hackathon 2024 gwarantuje dostęp do wielu ekspertów z dziedziny programowalnych układów logicznych. W czasie wydarzenia będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami topowych firm branży FPGA. To niepowtarzalna szansa na naukę od najlepszych!

2. Wyjątkowe Wyzwania dla Kreatywności:

W trakcie hackathonu czekać będą na Ciebie unikalne zadania, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła kreatywności. Wykorzystaj swoje umiejętności programistyczne, aby stworzyć innowacyjne rozwiązania i zdobyć uznanie ekspertów. Na najlepsze zespoły czekają nagrody, ale to przede wszystkim szansa na rozwój i poszerzenie horyzontów.

3. Sieć Kontaktów i Społeczność Entuzjastów:

FPGA Hackathon to nie tylko wyścig po nagrody – to również okazja do nawiązania trwałych kontaktów z innymi pasjonatami technologii. Wspólne wyzwania, wymiana doświadczeń i możliwość pracy w zespołach sprawią, że stworzysz cenne relacje w świecie, który łączy entuzjastów z różnych zakątków globu.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja na FPGA Hackathon 2024 jest łatwa i szybka. Odwiedź oficjalną stronę wydarzenia, wypełnij formularz zgłoszeniowy i gotowe! Udział wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, ale pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego im szybciej zarejestrujesz się, tym większa szansa na udział w tym unikalnym wydarzeniu. Rejestracja będzie trwać od 4 do 24 marca 2024, a do udziału zapraszamy 2-3 osobowe zespoły. Niezbędna jest przynajmniej podstawowa wiedza i umiejętności związane z układami FPGA. Zapewniamy niezbędne oprogramowanie i urządzenia potrzebne do rozwiązywania zadań. Wystarczy Ci własny komputer z połączeniem z Internetem.

Czego możesz spodziewać się na miejscu?

Uczestnicy biorący udział w Hackathonie stacjonarnie będą mieli dostęp do dodatkowych konkursów z nagrodami! Czekać będzie na Ciebie zestaw gier VR, Gra Komputerowa i wiele innych atrakcji! Zapewniamy również pyszne jedzenie i napoje.

Głównym organizatorem FPGA Hackathon 2024 jest Nokia, a wydarzenie wspierają również nasi partnerzy: AMD, Synopsys, Intel, Aldec, Siemens, Hitachi, ONT (MathWorks) oraz Microchip.

Więcej szczegółów na naszej stronie: FPGA-Hackathon-2024

Mikrokontroler.pl jest patronem medialnym wydarzenia!

O autorze