[WEBINARIUM] Zamiana wyprowadzeń, części i par różnicowych w Altium Designer

Computer Controls zaprasza na webinarium poświęcone zamianie wyprowadzeń, części i par różnicowych w projekcie w środowisku Altium Designer. Prezentacja odbędzie 26 marca w godzinach 11.00-12.00.

Optymalne rozmieszczenie komponentów w dużym stopniu przyczynia się do zminimalizowania krzyżujących się połączeń. Jednak nigdy nie da się ich całkowicie uniknąć. Duża liczba krzyżujących się połączeń sprawia, że prowadzenie ścieżek jest niezwykle trudne i czasochłonne. Kluczem do ograniczenia tych problemów jest funkcja zamiany wyprowadzeń, części i par różnicowych, pozwalająca na automatyzację zamiany połączeń sieci pomiędzy równoważnymi wyprowadzeniami komponentów, obejmujących pojedyncze wyprowadzenia, wyprowadzenia części elementów wieloczęściowych czy pary różnicowe.

Podczas webinarium przedstawione zostaną praktyczne przykłady zamiany wyprowadzeń, części i par różnicowych w projektach Altium Designer. 

Webinarium jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki i pracowników naukowych.

Spotkanie poprowadzi Adam Adamcewicz, ekspert i wieloletni praktyk programu Altium Designer.

Zarejestruj się na wydarzenie

O autorze