Konferencja R&D Electronics Poland już za miesiąc we Wrocławiu

W dniach 16-17 maja 2024 roku, we Wrocławiu, odbędzie się konferencja R&D Electronics Poland. Wydarzenie podejmuje zagadnienia związane z rozwojem projektów elektronicznych, a przede wszystkim projektowaniu, testom, walidacji oraz zarządzaniu.

 

Konferencja jest organizowana przez Tomasza Utkowskiego, właściciela EMC for Business – Akademii EMC. Wydarzenie jest kontynuacją organizowanego od 2017 roku. Skupia w jednym miejscu inżynierów, menedżerów średniego i niskiego szczebla, przedsiębiorców, przedsiębiorców oraz innych przedstawicieli biznesu. Oprócz oczywistego celu, a więc przedstawiania wiedzy o współczesnej elektronice, tworzy także przestrzeń do nawiązywania relacji i przekazywania wiedzy. Wydarzenie cechuje się otwartą i nieformalną atmosferą.

Podczas konferencji odbędzie się seria wykładów, których tematyka będzie bardzo różna: od aspektów stricte technicznych, również odnoszących do korzeni konferencji czyli kompatybilności elektromagnetycznej, poprzez rozmaite aspekty biznesowe, aż po geopolitykę. Zaproszeni praktycy podzielą się swoimi doświadczeniami z realnych projektów, pokazując sposoby projektowania i rozwiązywania problemów, a także wyzwania, przed którymi stoi branża elektroniczna. Praktyczne przykłady z życia pokazują konkretne techniki projektowe i pomiarowe, aby można było z nich korzystać samodzielnie.

Link do rejestracji na wydarzenie: https://emc4b.com/rnd-electronics-conference-2024/

Mikrokontroler.pl jest patronem medialnym konferencji R&D Electronics Poland

O autorze