Embedded World Exhibition and Conference – międzynarodowe targi systemów wbudowanych w Norymberdze | 10-12.03.2026
Stanowią globalną platformę i miejsce spotkań dla całej społeczności zajmującej się systemami wbudowanymi, w tym czołowych ekspertów, kluczowych graczy i stowarzyszeń branżowych. Oferują wgląd w świat systemów wbudowanych, od komponentów i modułów po systemy operacyjne, projektowanie sprzętu i oprogramowania, komunikację M2M, usługi i różne kwestie związane z projektowaniem złożonych systemów.
Targi odbywają się corocznie w Centrum Wystawowym w Norymberdze. Najbliższe będą miały miejsce w dniach 10 – 12 marca 2026 roku.

Świat systemów wbudowanych:
- sprzęt komputerowy
- dystrybucja
- usługi
- narzędzia
- oprogramowanie użytkowe
- wyświetlacze elektroniczne
- wbudowane systemy wizyjne
- bezpieczeństwo i ochrona
- projektowanie układów scalonych i własności intelektualnej
- start-upy

Industry Strategy Symposium Europe | 11-13.03.2026
SemicPoland – Semiconductor Industry Forum | 27-28.05.2026
PCIM Expo Norymberga – międzynarodowe targi i konferencja poświęcone energoelektronice i jej zastosowaniom | 9-11.06.2026 




