LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Pobierz drugą część e-booka z tłumaczeniami artykułów RAQ

Już od 2005 roku firma Analog Devices publikuje artykuły z serii RAQ. Nazwę można przetłumaczyć jako „Rzadko zadawane pytania”, co w pełni odzwierciedla treść publikacji – opisuje ona rozwiązywanie rzadko występujących, ale stuprocentowo rzeczywistych problemów użytkowników. Autorami artykułów są doświadczeni inżynierowie Analog Devices, którzy w lekki i przystępny sposób tłumaczą nawet najbardziej zawiłe zagadnienia.

Tłumaczenia artykułów z serii RAQ ukazują się na stronie Mikrokontroler.pl od września 2016 roku. Naszym pierwszym tłumaczeniem był tekst „Jak wybrać precyzyjny wzmacniacz operacyjny? Zaufaj Złotowłosej”. Od tej pory opublikowaliśmy wiele odcinków serii i nie zamierzamy na tym poprzestać. Zachęcamy także śledzenia strony https://mikrokontroler.pl/tag/raq/ gdzie zebraliśmy wszystkie artykuły i gdzie cały czas ukazują się nowe teksty z serii.

Dzisiaj prezentujemy Państwu drugą część e-booka, w którym umieściliśmy wybór najlepszych artykułów z serii w tłumaczeniu na język polski. Wydanie serdecznie polecamy zarówno początkującym, jak i doświadczonym elektronikom. Ze względu na zróżnicowaną tematykę oraz stopień trudności problemów, publikacja może zainteresować każdego.

Zachęcamy także do sprawdzenia pierwszej części broszurki do pobrania na stronie: https://mikrokontroler.pl/raq-download/pobierz-e-book-z-tlumaczeniami-artykulow-raq/

Uwaga! Aktualnie mogą wystąpić przejściowe problemy przy pobieraniu plików za pomocą urządzeń firmy Apple. W miarę możliwości prosimy skorzystać z innego urządzenia. Przepraszamy za niedogodności.

Pobierz drugą część e-booka z wybranymi najlepszymi tekstami z serii RAQ