EvoPrimer: nowy zestaw uruchomieniowy dla STM32 i STM8

Fani mikrokontrolerów STM32 (i STM8) mają do dyspozycji nowe narzędzie uruchomieniowe opracowane przez firmę Raisonance: Primer trzeciej generacji o nazwie handlowej EvoPrimer. W odróżnieniu od wcześniejszych wersji, jest to zestaw dwuczęściowy składający się z uniwersalnego modułu bazowego i płytki z mikrokontrolerem.

Najnowszy zestaw 
uruchomieniowy dla STM32: EvoPrimer

Najnowszy zestaw uruchomieniowy dla STM32: EvoPrimer

 

Fani mikrokontrolerów STM32 (i STM8) mają do dyspozycji nowe narzędzie uruchomieniowe opracowane przez firmę Raisonance: Primer trzeciej generacji o nazwie handlowej EvoPrimer. W odróżnieniu od wcześniejszych wersji, jest to zestaw dwuczęściowy składający się z uniwersalnego modułu bazowego i płytki z mikrokontrolerem, dzięki czemu zapewniono jego bardzo dużą uniwersalność i elastyczność. Baza zestawu EvoPrimer jest wyposażona identycznie z wcześniejszymi wersjami zestawów: Primer i Primer2 co oznacza, że użytkownik ma do dyspozycji m.in. czujnik przyspieszenia MEMS, joystick, kolorowy LCD z touchpanelem, złącze microSD, wyjście audio, mikrokontrolerowe interfejsy komunikacyjne oraz zintegrowany programator-debugger. Producent zapowiada wprowadzenie do sprzedaży trzech wersji modułów z mikrokontrolerami: STM3210CPRIMER z STM32F107VC, STM3210EPRIMER z STM32F103VE oraz STM8L1526PRIMER z mikrokontrolerem STM8L152C6.

Zestaw EvroPrimer znajdzie się w sprzedaży w sklepie kamami.pl od 24.11.2010. Dodatkowe informacje są dostępne w nocie katalogowej zestawu udostępnionej do ściągnięcia.

Do pobrania

O autorze