Tespol na targach ENERGETAB w Bielsku-Białej

 

Firma Tespol zapowiedziała swój udział w 25. Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB 2012, które odbędą się w dniach 11-14 września 2012 r. w Bielsku-Białej.

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. W tegorocznych targach weźmie udział ponad 600 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji. Teren ekspozycyjny obejmuje ponad 30 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, zarówno w nowoczesnej hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych.

Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne:

  • Przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej,
  • Wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej,
  • Elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.

Targom będą towarzyszyć liczne konferencje, seminaria, prezentacje i konkursy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej targów ENERGETAB.

Tespol Sp. z o.o. jest firmą polską, będącą autoryzowanym przedstawicielstwem czołowych producentów aparatury kontrolno – pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych. Firma zapewnia kompleksową ofertę produktów oraz usług w zakresie najnowocześniejszych technologii i systemów pomiarowych, łączności oraz nadajników RTV następujących producentów, z którymi związana jest wieloletnimi umowami serwisowymi i dystrybutorskimi: Tektronix, Rohde&Schwarz, Fluke, Keithley, Spectracom, SkyLine. Profil działalności firmy, a zwłaszcza współpraca z sektorem wojskowym i służbami ochrony państwa, sprawiły, iż Tespol posiada pion Ochrony Informacji Niejawnych i kancelarię tajną. Pracownicy współpracujący z sektorem wojskowym, legitymują się poświadczeniem bezpieczeństwa osobowego do poziomów tajne i poufne. Ponadto Tespol posiada koncesję MSWiA na obrót towarami o zastosowaniu militarnym.

Firma Tespol zajmie stoisko nr 2 w pawilonie E.

O autorze