LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Nowe obudowy Bernic

 

 

 

 

Duńska firma Bernic wprowadziła do swojej oferty nowe, płaskie obudowy do montażu na szynie DIN, mające przynieść obniżenie kosztów montażu. Dzięki możliwości wyboru różnych konfiguracji otworów na złącza oraz dostosowania rozwiązania do konkretnego zamówienia dają znaczną elastyczność przy projektowaniu.

Nowe modele mają szerokości 35 lub 70 mm (2 lub 4 moduły) i można je montować na szynie M36 DIN. Dzięki montażowi zatrzaskowemu, możliwe jest łatwe umieszczanie wewnątrz gotowej płytki PCB z wyprowadzeniami i elementami. Nowe modele mieszczą jedną położoną poziomo na spodzie płytkę drukowaną i dodatkowo płytki ustawione prostopadle, pozwalające na użycie części wymagających większej wysokości, np. transformatorów czy przekaźników. Obudowy można zamawiać wyposażone w wyprowadzenia i złącza – stałe lub z możliwością rozłączania, jako wyprowadzenia mogą służyć standardowe, łatwo dostępne terminale śrubowe lub np. złącze D-sub. Górna (frontowa) część daje możliwości dostosowywania do różnych zastosowań i producent może w niej rozmieścić otwory wg życzenia klienta. Dostępne są wersje z wentylacją i bez.

Górne części są standardowo dostępne w wersji z szarego (RAL 7035) Lexanu, a podstawy z czarnego (RAL 9005) Norylu. Gama dostępnych kolorów została jednak poszerzona i firma Bernic może sprostać większości zamówień jeśli chodzi o kolorystykę i typy wycięć w części frontowej. Obudowy są samogaszące, zgodnie z normą UL 94 V0 i tolerują maksymalny prąd 36 A.

Szczegółowych informacji można szukać na stronie firmy Bernic.

Więcej informacji: Soyter Sp. z o.o., Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.