Nowa książka: przykłady aplikacji USB na mikrokontrolerach STM32

 

Nakładem Wydawnictwa BTC ukazała się kolejna książka poświęcona aplikacjom mikrokontrolerów STM32, nosząca tytuł „USB dla niewtajemniczonych, w przykładach na mikrokontrolery STM32”. Jest to czwarta na polskim rynku wydawniczym pozycja dotycząca tych mikrokontrolerów (informacje o nich są dostępne pod adresem), podobnie jak poprzednie także ta jest zorientowana na pokazanie praktycznych możliwości interfejsu i sposobów jego obsługi i wykorzystania w realnych aplikacjach.

Niebagatelną atrakcją dla czytelników, którzy zakupią papierową wersję książki, są komputerki dodawane bezpłatnie przez Wydawnictwo BTC do każdej książki (widok na zdjęciu poniżej). Są to kompletne mini-systemy mikroprocesorowe, wyposażone w 2 LED do wykorzystania w aplikacji użytkownika oraz jedną LED dużej mocy (zasilaną przez liniowy driver STCS05), która spełnia rolę sterowanego obciążenia interfejsu USB.

Uwaga! Promocja dotyczy wyłącznie książek w wersji papierowej, kupionych w jednym z dwóch sklepów: KAMAMI.pl lub MARGINES.pl!

 

 

Na filmie poniżej przedstawiamy działanie i szczegóły wyposażenia komputerka testowego. Książka trafi do sprzedaży 7.05.2013, będzie dostępna m.in. w księgarni MARGINES.pl, sklepie KAMAMI.pl oraz na stronie Wydawnictwa BTC.

Spis treści prezentowanej książki jest dostępny do pobrania poniżej.

 

Do pobrania

O autorze