LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Uniwersalny klips do obudów Bopla

Niemiecki producent obudów poszerza swoją ofertę o nowe akcesorium – klips przeznaczony dla urządzeń noszonych w dłoni, pozwalający np. umocować je na pasku.

Klips przeznaczony jest dla obudów serii BOS, BOS-Streamline i BOPLA-Arteb. ma mechanizm sprężynowy i jest wyłożony warstwą gumy, co poprawia pewność mocowania. Do montażu wystarczy proste dostosowanie obudowy, które nie wpływa na jej stopień ochrony (IP 65).

Klips dostępny jest w czterech kolorach: grafitowym, jasnoszarym, agatowoszarym i czarnym.

Przy okazji warto krótko opisać modele obudów, dla których przeznaczony jest klips. Seria BOS jest najprostsza, obejmuje modele różnych typów w ośmiu rozmiarach. Obudowy BOS-Streamline są z kolei dostępne w 6 podstawowych rozmiarach i dwóch kolorach. Opcjonalnie mogą być wyposażone w uszczelnienie zabezpieczające lub dekoracyjne. BOPLA-Arteb to z kolei seria obudów wyposażonych w zaślepki różnych kolorów przepuszczające promieniowanie podczerwone, dostępnych w sześciu rozmiarach, dla których dostępne jest szerokie spektrum akcesoriów oraz opcja uszczelniania.

Wszystkie te obudowy przeznaczone są do trzymania w dłoni i wykonane z ABS. W każdej z serii są modele wyposażone w klawiatury membranowe lub wycięcia na wyświetlacz oraz mające różnych typów przedziały na baterie. Wszystkie też są dostępne w wersjach o stopniu ochrony od IP 40 do IP 65.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie producenta.

Dystrybutorem produktów Bopla w Polsce jest firma Soyter Sp. z o.o., Klaudyn, ul. Ekologiczna 14/16, 05-080 Izabelin, http://www.soyter.pl.