[WARSZTATY] Designing with Freescale 2014 – zapraszamy w czerwcu do Warszawy!

Już po raz czwarty odbędzie się w naszym kraju wydarzenie o nazwie „Designing with Freescale”. Jest to organizowana corocznie przez firmę Freescale całodniowa seria warsztatów i seminariów dla inżynierów elektroników wykorzystujących lub planujących wykorzystać w swoich projektach produkty z oferty tego wiodącego producenta rozwiązań półprzewodnikowych.

Michał Walaszek, szef polskiego biura firmy Freescale, tak opisuje szkolenie „Designing with Freescale” (DwF): Charakter tego szkolenia jest odmienny od tego co można spotkać dzisiaj w Polsce – w jednym miejscu klienci mogą zapoznać się wieloma tematami technicznymi. Ideą DwF jest aby inżynierowie, którzy przyjdą na szkolenie mogli zapoznać się z wieloma interesującymi ich tematami jednocześnie. Równolegle w kilku salach są prowadzone różne bloki tematyczne, wyboru można dokonywać elastycznie w zależności od zainteresowań.

 

Uwaga: agenda warsztatów oraz zaproszenie są dostępne do pobrania na dole strony!

 

Co Freescale oferuje uczestnikom warsztatów „Designing with Freescale”?

  • Freescale to firma z największą na rynku ofertą układów z rdzeniem ARM. W ofercie Freescale obecne są mikrokontrolery i mikroprocesory: rodziny Kinetis, Vybrid oraz i.MX.
  • Freescale to producent rozwiązań dla aplikacji sieciowych. Są to przede wszystkim procesory QorIQ.
  • Freescale to również firma koncentrująca się na produktach dla systemów motoryzacyjnych. Dedykowane dla tych aplikacji są rodziny mikrokontrolerów S12 Magniv oraz Qoriva.
  • Istotną grupą produktów w ofercie Freescale są rozwiązania czujnikowe Xtrinsic dla różnorodnych aplikacji konsumenckich, przemysłowych i motoryzacyjnych.
  • Ponadto w portfolio rozwiązań firmy Freescale można znaleźć również produkty dla systemów komunikacji radiowej, w tym wzmacniacze, stosy protokołów, mikrokontrolery z nadajnikiem-odbiornikiem RF i inne.

Szkolenie odbędzie się 24 czerwca w Warszawie w hotelu Regent Warsaw Hotel (ul. Belwederska 23). Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Tak było podczas „Designing with Freescale” w 2012 roku:

Do pobrania

O autorze