[WYNIKI LOTERII] Wygraj 3DTouchPad firmy Microchip!

Komunikat końcowy

Zgodnie z informacjami przekazanymi nam przez organizatora loterii – firmę Microchip – nagroda trafi do Michała Sychowicza z Siemianic.

Gratlujemy i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach!

Redakcja

 

*****************

Firma Microchip wprowadza pierwszą platformę projektową dla wykrywania gestów 2D/3D.  Produkt o nazwie 3DTouchPad (DM160225) jest gotowym do wykorzystania zestawem projektowym i projektem referencyjnym. Łączy on śledzenie pozycji 2D do 10 palców oraz gestów 3D wykonywanych w przestrzeni. Zestaw pozwala na szybkie tworzenie zaawansowanych systemów rozpoznawania gestów przeznaczonych dla urządzeń peryferyjnych PC i innych zastosowań.

3DTouchPad jest oparty na technologii Microchip GestIC. Stanowi innowacyjne i kompletne rozwiązanie rozpoznawania gestów 3D z odległości do 10 cm. Obsługa wielodotykowych paneli pojemnościowych pozwala na wykrywanie do 10 palców i rozpoznawanie gestów wykonywanych przy użyciu wielu palców.

 

 

 

3DTouchPad stanowi urządzenie peryferyjne PC typu plug-and-play podłączane do komputera za pomocą kabla USB. Zestaw zawiera aplikację graficzną (GUI), środowisko programistyczne (SDK) i interfejs aplikacji (API). Dostępne są też funkcjonalności działające bez sterowników natychmiast po podłączeniu, które poprawiają wygodę użytkowania na systemach Windows 7/8 i MacOS.

Aby mieć szansę wygrania zestawu Microchip 3DTouchPad, odwiedź stronę: http://www.microchip-comps.com/mikrokontroller-3dtouchpad i zarejestruj się na niej!
Reguły loterii:
1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
2. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip pod adresem.
3. Zgłoszenia są przyjmowane do 30.04.2015 włącznie.
4. Losowanie przeprowadzą przedstawiciele firmy Microchip, lista nagrodzonych zostanie ogłoszona do 6.05.2015.
5. Nagrody zostaną wysłane przez firmę Microchip do 15.05.2015.
6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagód oraz przepisów podatkowych.
7. Pytania związane z konkursem prosimy kierować na adres konkursy@mikrokontroler.pl.

O autorze