Nowa książka o mikrokontrolerach STM32: „Podstawy .NET Micro Framework dla mikrokontrolerów STM32 w języku C#”

 

Wydawnictwo BTC poinformowało o publikacji kolejnej książki poświęconej mikrokontrolerom STM32 – „Podstawy .NET Micro Framework dla mikrokontrolerów STM32 w języku C#„. Jest to publikacja dedykowana przede wszystkim programistom, którzy mogą się z niej dowiedzieć jak w wygodny sposób tworzyć aplikacje pisane w języku C# na energooszczędne platformy embedded, bazujące na popularnych mikrokontrolerach STM32 (Cortex-M4 oraz Cortex-M3).

Autor książki przygotował efektowne przykładowe aplikacje, które ilustrują możliwości i wygodę użytkowania zarówno oprogramowania jak i mikrokontrolerów. Przykłady były testowane na tanim zestawie STM32F429I-DISCO, którego wyposażenie stanowi dobrą platformę do testowania aplikacji z zaawansowanym interfejsem graficznym. Aplikacje te będą dostępne na specjalnej stronie w naszym portalu – o jej uaktywnieniu będziemy informować.

Książka jest dostępna w przedsprzedaży do 18.10.2015. Wydawca przygotował specjalną ofertę promocyjną dla wszystkich uczestników warsztatów „STM32F7 hands-on 2015„, dzięki której można oszczędzić 20 PLN przy zakupie książki w sklepie KAMAMI.pl. Skorzystanie z oferty promocyjnej wymaga posiadania kod rabatowego, który każdy uczestnik warsztatów otrzyma od organizatorów na specjalnym kuponie.

Na filmie poniżej przedstawiamy opisaną w naszym portalu, przykładową aplikację napisaną w .NET na STM32F429I-DISCO. Zainteresowanych tematyką zapraszamy do przejrzenia przykładowych aplikacji przygotowanych w .NET Micro Framework na STM32, opisanych w naszych artykułach.

O autorze