Nowa inicjatywa firmy RENEX – Mistrzostwa w Lutowaniu

Firma RENEX, znana ze zróżnicowanej, a zawsze bardzo prężnej działalności na rynku elektroniki, zainicjowała nową imprezę dla elektroników. Pierwsze w Polsce Mistrzostwa w Lutowaniu będą miały miejsce na warszawskich XXII Międzynarodowych Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2016.

Ze względu na zróżnicowanie poziomu przygotowania uczestników, oddzielnie będą przeprowadzane eliminacje dla uczniów szkół i studentów (1 marca 2016) oraz dla pracowników firm (2 i 3 marca 2016). Każdego dnia do zawodów przystąpi 5 grup zawodników, rozpoczynających zmagania kolejno o godz. 9:30, 10:30, 11:30, 12:30 i 13:30. O godz. 15 odbędzie się finał Mistrzostw danego poziomu. Wyniki zostaną ogłoszone o godz. 16:15 każdego dnia Mistrzostw.

Na zwycięzców Mistrzostw w Lutowaniu oczekują atrakcyjne nagrody – stacje lutownicze PACE, lutownice GOOT, a dla mistrzów w kategorii pracowników firm, którzy staną na najwyższym podium drugiego i trzeciego dnia Mistrzostw, przygotowano nagrody pieniężne w wysokości 3000 zł oraz, co szczególnie atrakcyjne, zaproszenie do dalszej przygody – w postaci pokrycia kosztów wyjazdu na mistrzostwa w lutowaniu podczas targów Productronica 2017.

Wszyscy finaliści kolejnych dni, plasujący się na miejscach 1-10, otrzymają kupon rabatowy o wartości 20% na jednorazowe zakupy w sklepie internetowym www.renex.com.pl oraz roczną prenumeratę magazynu Elektronik lub Elektronika Praktyczna.

Złotymi sponsorami przedsięwzięcia zostały firmy ABB, Forbo oraz PACE.
Srebrni sponsorzy to: Panasonic , Kester, MicroCare, Reeco czy Targarno.

Aby wziąć udział w pierwszych w Polsce Mistrzostwach w Lutowaniu, należy się zarejestrować.

Więcej informacji na stronie imprezy. Tam też dostępny jest formularz umożliwiający przesłanie do organizatora ewentualnych pytań.

O autorze