[WYNIKI] MGC3030: jednoukładowy kontroler gestów 3D firmy Microchip [LOTERIA]

 

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki loterii: nagrodę otrzymuje Jarosław Kukla z firmy INNOVA S.A. w Izabelinie. Nagroda zostanie wysłana na adres podany w formularzu rejestracyjnym.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Redakcja portalu MIKROKONTROLER.pl

 

****************************************

 

Wspólnie z firmą Microchip zapraszamy do udziału w loterii, w której można wygrać zestaw projektowy MGC3030 Woodstar (DM160226). Jest to kompletny system referencyjny dla jednoukładowego detektora gestów 3D – MGC3030 – umożliwiający prowadzenie testów i projektowania systemów rozpoznających gesty 3D. System detekcji 3D jest oparty na technologii GestIC opracowanej przez Microchip, opisalismy ją w artykule “MGC3130: jednoukładowy kontroler sensora gestów 3D (Microchip GestIC)“, który był poświęcony – bardzo podobnemu do MGC3030 – układowi MGC3130.

 

 

 

Zestaw MGC3030 Woodstar (DM160226) z dostarczonym oprogramowaniem GUI Aurea, projektami referencyjnymi, pakietem programistycznym i instrukcją projektowania elektrod, jest kompletnym systemem referencyjnym do projektowania interfejsów użytkownika (HMI) czytających gesty 3D i testów aplikacji na nich bazujących. Kompletna obróbka sygnałów odbywa się w układzie scalonym MGC3030 – nie jest wymagane jakiekolwiek przetwarzanie po stronie hosta. Budowa zestawu pozwala na łatwe projektowanie systemów, co przekłada się na krótki czas wprowadzenia produktu na rynek.

Aby zdobyć szansę na wygranie zestawu projektowego MFC3030 Woodstar, odwiedź adres http://www.microchip-comps.com/mikrokontroler-woodstar i wypełnij formularz.

O autorze