Kompletna linia montażowa Yamaha na targach Automaticon 2016

Yamaha Motor IM Europa i polski partner – firma Renex z Włocławka – uczestniczyli w targach Automaticon w Warszawie. Żywe zainteresowanie licznych odwiedzających stoisko skupiło się na wystawionych tutaj najlepszych w swej klasie wysokiej jakości maszynach Yamaha. Gospodarze stoiska zorganizowali prezentacje możliwości maszyn „na żywo”, które mogli obejrzeć wszyscy goście. Udzielano też na miejscu szczegółowych informacji o produktach.

Inżynierowie z obu firm – zarówno Yamaha jak i RENEX – zapewnili zainteresowanym nietuzinkową i wszechstronną prezentację. Maszyny zostały dobrane tak, że tworzyły kompletną linię montażu powierzchniowego. Odwiedzający stoisko mogli więc przekonać się dokładnie o zaletach rozwiązania linii Yamahy, jako dostawcy oferującego kompleksowe rozwiązanie, oparte na wspólnej platformie sprzętowej działającej w ujednoliconym środowisku oprogramowania. Linia Yamaha znajdująca się na stoisku RENEX została złożona z takich urządzeń jak drukarka szablonowa YCP10, automat do montażu komponentów SMD YSM20 oraz urządzenie do inspekcji YSi-V. Te wysokiej jakości urządzenia odegrały istotną rolę w prezentowaniu kompleksowych rozwiązań technologicznych, które odpowiadają znakomicie aktualnym potrzebom rynku. Spora grupa zainteresowanych specjalistów doceniła wyjątkową elastyczność, wydajność i dokładność prezentowanych maszyn.

Yamaha Motor IM jest poddziałem Yamaha Motor Corporation. Maszyny do montażu powierzchniowego Yamaha IM są wysoko cenione na rynku za „modułową koncepcję”, która pozwala nadążyć za trendami, zmierzającymi w kierunku miniaturyzacji i coraz większej różnorodności elementów elektrycznych/elektronicznych, które montowane są na płytkach drukowanych.

Więcej informacji: Centrum Technologiczne Renex, Al. Kazimierza Wielkiego 6E, 87-800 Włocławek, tel.: +48 54 2311005, fax: +48 54 4112556, e-mail: office@renex.com.pl, www.renex.com.pl.

O autorze