LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[MONACHIUM] Targi Electronica 2016

electr_logoyear_rgb

Już w kwietniu zarząd targów Electronica, największej europejskiej imprezy w branży elektronicznej, sygnalizował możliwość rozszerzenia terenu wystawy o dodatkową halę. I tak stało się w istocie – tegoroczne targi Electronica 2016 zajmują w tym roku aż 13 hal.

Na tej ogromnej powierzchni staną stoiska, na których swoje produkty i rozwiązania będzie prezentować około 2700 firm. Wśród nich znajdzie się 18 wystawców z Polski: Assel Sp. z o. o., Comarch Technologies, EAE Elektronik Sp. z o.o., ETISOFT sp. z o.o., eucrea KONTAKTE Sp. z o.o., Fideltronik Poland Sp. z.o.o., Fitech Sp. z.o.o., Interphone Service, POLFER Inductive Components Inc., Printor sp. z o.o., Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o., relpol S.A., Technokontakt Sp. z o. o., Tewa Electronics Group, TEWA Temperature Sensors Sp. z o.o., Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o., Wamtechnik Ltd. oraz ZAMEL Sp. z o. o.

Nowości tegorocznych targów to przede wszystkim electronica Fast Forward, platforma dla start-upów uruchomiona przez holenderskie czasopismo Elektor, a także konkurs dla start-upów oraz makersów electronica Fast Forward Award.

Następna nowość to IT2Industry, otwarta konferencja dla profesjonalistów stanowiąca miejsce, gdzie będzie można spotkać decydentów z branży elektroniki przemysłowej.

Po raz pierwszy też w sekcji Embedded zostanie otwarta połączona wystawa Embedded Platforms Village.

Targi Electronica 2016 odbędą się w Monachium w dniach 8-11 listopada 2016.