Farnell element14 na targach electronica 2016 – „World of Electronics”

far049-image

Firma Farnell element14, dystrybutor najnowszych technologii, zaprezentuje ofertę „World of Electronics” podczas 27 targów electronica w Monachium w Niemczech. Impreza odbędzie się dniach 8-11 listopada 2016. Nowe produkty, narzędzia oraz rozwiązania przeznaczone dla konsumentów i biznesu zostaną przedstawione na stoisku 558 w hali A5.

Osoby odwiedzające stoisko będą miały szansę zapoznać się z wystawą „World of Electronics”, która wytłumaczy, dlaczego firma Farnell element14 opisuje swoją rolę jako „Development Distributor”. Stoisko przedstawi profesjonalne usługi Farnell element14 z zakresu projektowania i produkcji, wysokiej jakości ofertę produktów, zaawansowane rozwiązania pomiarowo-testowe oraz inicjatywy skierowane dla nauczycieli i majsterkowiczów. W każdym z tych przypadków Farnell wytłumaczy, dlaczego jest odpowiednim partnerem dla klientów zainteresowanych inżynierią na całym świecie.

Wystawa „World of Electronics” będzie interesująca zarówno dla majsterkowiczów, nauczycieli, inżynierów i projektantów, jak i osób dokonujących napraw, ale też nabywców produktów. Można tu będzie zapoznać się z najnowszymi technologiami wiodących dostawców, a także z oferowanym przez Farnell element14 wsparciem technicznym i usługami edukacyjnymi. Będzie to także okazja do bezpośredniego kontaktu z technologią, wykazania się swoimi umiejętnościami, a nawet stworzenia projektu.

Na zwiedzających czekają następujące atrakcje:

  • Nauka programowania
  • Wyzwanie Hit the Pi!
  • Szansa wygrania zintegrowanych komputerów i zestawów projektowych
  • Szansa wygrania jednej z trzech drukarek 3D firmy Robox (RBX01-BK)
  • Szansa wygrania nowego oscyloskopu Tektronix TBS2000 lub nowej stacji lutowniczej na gorące powietrze Weller WTHA1.

 

Na stoisku będą obecnie przewodnicy Farnell omawiający technologię i produkty, a także eksperci z zespołu element14, którzy będą mogli objaśnić szczegóły dotyczące technologii przedstawionych na wystawie.

Więcej informacji o wystawie Farnell ement14 na targach electronica można znaleźć na stornie http://electronica.farnell.com/.

O autorze