[KONKURS] „Change the World” – Farnell element14 organizuje międzynarodowy konkurs dla inżynierów–elektroników

electronica2014_lp0038

Farnell element14, dystrybutor wspierający projektantów, organizuje nowy, międzynarodowy konkurs by odkryć, jak inżynierowie mogą zmienić Świat poprzez swoje pomysły na projekty. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych pomysłów na to, jak  świat elektroniki może pozytywnie wpłynąć na świat, w którym żyjemy. Osoby biorące udział w konkursie będą prezentowały swoje pomysły na projekty, mające na celu na zmianę Świata, przy czym mają wykorzystać produkty od Farnell element14, o łącznej wartości 1000 dolarów.

Nie ma potrzeby dokonywania faktycznych zakupów, by wziąć udział w konkursie. Wystarczy by uczestnicy po prostu zapisali listę komponentów  wybranych na stronie Farnell element14 oraz przygotowali krótki opis sposobu wykorzystania tych produktów do zmiany Świata. W konkursie może uczestniczyć każdy – zarówno hobbyści jak i  doświadczeni inżynierowie.

Zgłaszane pomysły będą oceniane przez jury złożone z ekspertów z firmy Farnell element14, a 10 finalistów otrzyma wybrane przez siebie produkty o łącznej wartości 1000 dolarów, by zrealizować projekt. Zwycięzcy będą także mieli szansę spędzić czas z zespołem Farnell element14, by dowiedzieć się więcej na temat możliwości wprowadzenia projektu do produkcji. Inżynierowie chcący wziąć udział w konkursie znajdą więcej informacji pod adresem: http://element14changetheworld.com/pl.

Uczestnicy mogą wybrać produkty z bogatej oferty półprzewodników, złączy i komponentów pasywnych oraz płytek startowych, komputerów jednopłytkowych, aparatury testowej i pomiarowej, a także narzędzi i materiałów.

Konkurs da inżynierom, studentom i twórcom szansę zaprezentowania swoich kreatywnych pomysłów. Farnell element14 ma duże doświadczenie w pomaganiu klientom w projektowaniu i na etapie przedprodukcyjnym, a ten konkurs pomoże rozwinąć niektóre interesujące pomysły, które w innych okolicznościach nie zostałyby przemienione w prawdziwe projekty.

Podczas targów electronica, które miały miejsce w dniach od 8 do 11 listopada w Monachium, Farnell element14 pokazywał na swoim stoisku prezentację „World of Electronics”. Drugiego dnia targów na stoisku Farnell element14  otwarto konkurs „Change the World”. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć pod adresem: http://element14changetheworld.com/pl.

 

O autorze