LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Yamaha Motor Europe rozszerza ofertę i zakres współpracy z firmą Renex

Yamaha Motor Europe IM ogłosiła pogłębienie współpracy z długoletnim partnerm – firmą RENEX, zapewniając tym samym najwyższy standard obsługi klientów z Polski i Rumunii oraz wzmacniając pozycję firmy w tym rejonie.

Oferowane dotychczas urządzenia firmy Yamaha, takie jak drukarka YCP10, automaty montażowe serii YS/YSM czy rozwiązania inspekcyjne 3D AOI i X-Ray to produkty cieszące się dużym zainteresowaniem na rynku. Teraz Renex informuje o rozszerzeniu oferty o maszyny Yamaha i-PULSE – automaty montażowe serii M10, M20, S10 oraz rozwiązania do montażu hybrydowego S20.

Klienci firmy Yamaha w Polsce i Rumunii mogą w swych decyzjach oprzeć się na doświadczeniu specjalistów z firmy Renex, których profesjonalizm, wiedza i znajomość branży to gwarancja kompetentnej informacji o możliwościach nowowprowadzonych produktów firmy Yamaha.

Rozszerzenie oferty o najnowocześniejsze rozwiązania firmy Yamaha i najlepsze w swojej klasie maszyny umożliwi firmie Renex konkurowanie w unikalnych segmentach rynku i korzystnie wpłynie na udział firmy w rynku Europy Środkowej.

Oferta automatów I-pulse dostępna jest na stronie internetowej RENEX: http://www.renex.com.pl/pokaz_kategorie.php?cid=49

Autor: RENEX