LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Sprzęt pomiarowy

RS Pro – ponad 500 nowych produktów do testowania i pomiarów

Firma RS Components ogłosiła dodanie ponad 500 profesjonalnych i przystępnych cenowo produktów do testowania i pomiarów do oferty RS Pro. Produkty, które do tej pory były dostępne pod marką ISO-TECH, teraz mają inną nazwę, aby poszerzyć ofertę marki własnej liczącą ponad 40 tys. produktów przemysłowych i podzespołów elektronicznych, charakteryzujących się wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami.

To działanie pozwala na ostateczną konsolidację wszystkich produktów marek własnych RS pod jedną marką RS Pro, która powstała w lutym 2016 roku, aby umożliwić oferowanie produktów łączących jakość, wykonanie i korzyści. Wszystkie produkty z tej oferty są opatrzone znakiem jakości RS, który oznacza najwyższe w branży normy w zakresie audytów, przeglądów, testów i certyfikacji.

Produkty ISO-TECH, dostępne teraz pod nazwą RS Pro, odznaczają się wytrzymałą konstrukcją oraz zapewniają bardzo dokładne pomiary. Należą do nich wodoodporne multimetry, cyfrowe mierniki światła, mierniki poziomu dźwięku oraz oscyloskopy cyfrowe o wysokich parametrach i funkcjach dostępnych zwykle w o wiele droższych przyrządach pomiarowych. Wszystkie produkty są objęte 3-letnią gwarancją chroniącą nabywców przed skutkami wad materiałowych i usterek.

Więcej informacji na temat oferty produktów marki RS Pro można znaleźć na stronie RS Pro.

Autor: RS Components